Podróżniczy lifestyle, czyli jak Karola została profesjonalną blogerką

Od czasu akcji „podróże to prawdziwy lifestyle” w ramach konkursu na bloga roku 2012, blogi podróżnicze chyba już na poważnie zadomowiły się w kategorii „lifestyle”. Dlaczego o tym mówię? Otóż zostałam zaproszona do akcji promocyjnej Lady Space jako blogerka lifestylowo – podróżnicza. Wraz z dwoma innymi blogerkami, które prowadzą strony związane z hand made i fashion przez najbliższe kilka miesięcy będę wykonywać zadania, które zobaczyć można na stronie http://ladyspace.pl/

blog podróżniczy
Lifestylowe obydalej.pl

Każda z nas musi odpowiedzieć w jaki sposób zachowałaby zimną krew w danej sytuacji stresowej tak, by było to związane z tematyką jej bloga. Wszystkie zadania zilustrowane są oczywiście zdjęciami. Pierwszą sesję zrealizowałam razem z Michałem Antoniewiczem, kilka zdjęć zrobił mi oczywiście niezastąpiony Wojtek, a przy kolejnych do współpracy zaprosiłam Kasię Sztompkę. Na stronie pojawiły się już pierwsze trzy fotorelacje:) Możecie więc zobaczyć jak rozwiązuję „problemy”… podróżniczo! Generalnie jest zabawnie:)

Podsumowując, przez najbliższe kilka miesięcy wraz z Wojtkiem, który jest nad wyraz cierpliwy w stosunku do pochłaniającej mnie pracy, będziemy starali  się pokazać, że z każdej opresji można wyjść cało, szczególnie jeśli ma się podróżnicze doświadczenie, trochę pomysłowości, wiarę we własne siły i… aparat:)

Dodatkowo, Wy także możecie na stronie proponować swoje rozwiązania, za co czekają na Was nagrody. W tym miesiącu na zwycięzców czekają atrakcyjne zegarki Michael Kors o wartości ok. 1000zł każdy i produkty Lady Space. Kto by pomyślał, że obydalej.pl stanie się gwiazdą reklamy, he? :)

z lifestylowym pozdrowieniem,

Karola:)

Dodaj komentarz