W drogę! Oby dalej!

Ruszamy! Znowu ruszamy! Odliczamy godziny do wyjazdu i już za kilka dni pędzimy po kolejne przygody. Ustawiamy azymut na naszą ukochaną, kolorową Azję, pakujemy plecaki i lecimy :) Na 51 dni zamieniamy jesienny Poznań na słoneczne wyspy Indonezji i Filipin. Na blogu znowu pojawią się aktualne relacje ze wszystkich naszych wojażowych perypetii, zdjęcia i filmiki, czyli to, co lubimy najbardziej. Tym razem zabieramy ze sobą komputer, więc na pewno będzie łatwiej. Wyruszamy 25 października, a wracamy tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

W drogę! Oby dalej! :)
W drogę! Oby dalej! :)

Po ciężkiej wakacyjnej pracy i kilku mniejszych wypadach wreszcie to my jedziemy na dłużej odpocząć, zwiedzać, nurkować, poznawać nowych niesamowitych ludzi, spotkać starych znajomych i przede wszystkim cieszyć się naszym najulubieńszym stanem podróżowania!

Już nie możemy się doczekać! Dopinamy wszystkie poznańskie sprawy do końca, kompletujemy sprzęt, obmyślamy trasę, wypytujemy znajomych o doświadczenia podróżnicze związane z tymi rejonami, kupujemy loty między wyspami i jedną nogą jesteśmy już w Manili.

Zaczynamy szybkim zwiedzaniem Rzymu, a następnie w planach mamy koczowanie na lotnisku w Rijadzie (Arabia Saudyjska). Potem już południowo-wschodnia Azja! Odwiedzimy m.in. Manilę i wsypę Luzon, filipiński Palawan, indonezyjską Jawę, Bali i dwudniowy wypad do stolicy Malezji – Kuala Lumpur żeby po raz kolejny spotkać się z naszymi malajskimi znajomymi. Wszystko będziemy korygować na miejscu – tym razem nie mamy konkretnego planu, zobaczymy dokąd nas nogi poniosą. Chcemy po prostu znowu poczuć Azję. Viva spontaniczność!

Już nie możemy się doczekać! Bądźcie z nami, śledźcie bloga i naszego fanpejdża – będzie się działo:)

pozdrawiamy

Karola & Wojtek

Dodaj komentarz